Blog nie posiada konkretnego celu zasadniczo powstał, aby stanowić zbiór notatek dla samego siebie i nie tylko… Jako, że dość często mam możliwość pracy ze świeżo przyjętymi junior developers/trainees, co zresztą bardzo lubię, postaram się część wpisów poświęcić tematyce, która może pomóc w rozwoju, doprecyzować praktycznie wiedzę wyniesioną z uczelni oraz może czasem uchroni od wymyślania koła na nowo.

Ponadto będę umieszczał tutaj linki do materiałów na innych witrynach, które uważam za wartościowe i opatrzę je komentarzem dlaczego moim zdaniem warto zobaczyć, a także na co warto zwrócić uwagę.

Cel wydaje się ambitny, ale zobaczymy co z tego wyjdzie i w którym kierunku ten blog powędruje przekonamy się już niedługo.. 🙂

To jest miejsce gdzie powinienem złożyć wszystkim czytelnikom, obietnicę w stylu „dwa wpisy w tygodniu w poniedziałek i w czwartek”, czy podobną, ale… nie zrobię tego. Pewna samodyscyplina jest ważna, ale jeśli programowanie i cokolwiek innego ma być waszą pasją to samoprzymuszanie się może doprowadzić raczej do zniechęcenia.